Freeonlinetranslators News

Італія може заблокувати місію порятунку біженців у Середземному морі

July 15
05:30 2017

біженці

КИЇВ. 15 липня. УНН. Італія має намір заблокувати подовження місії країн ЄС "Софія" у Середземному морі. Питання подовження місії до кінця 2018 року обговорюватиметься в понеділок, 17 липня, міністрами закордонних справ країн ЄС. Чинний мандат місії закінчується 27 липня. Час, який лишається, італійці, очевидно, хочуть використати для того, аби домогтися від інших країн Євросоюзу більшої підтримки у забезпеченні врятованих у відкритому морі біженців усім необхідним та спонукати їх приймати частину цих біженців у себе. Повідомляє УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Місія "Софія" триває з червня 2015 року. Її основною метою є зупинити незаконних перевізників людей. Кораблі ЄС, залучені до цієї місії, мають право зупиняти підозрілі судна в Середземному морі, обшукувати та конфіскувати їх. При цьому вони також рятують біженців, які тонуть. Починаючи з 2016 року учасники місії також борються з торгівлею зброєю і навчають співробітників лівійської берегової охорони.

читайте також: З початку року в Средиземному морі потонуло понад 2 тис. мігрантів - МОМ

З початку 2017 року до берегів Італії Середземним морем прибули близько 89 тисяч біженців, 90 відсотків цих осіб - з Лівії. У зв'язку з цим Італія зверталася до країн ЄС із проханням відкрити свої порти для суден, які рятують біженців, та прийняти хоча б невелику частину новоприбулих. Міністри внутрішніх справ країн ЄС на зустрічі в Таллінні 6 липня відкинули цей заклик.

Нагадаємо, Міністр внутрішніх справ Італії Марко Мінніті закликав країни ЄС до більшої підтримки у подоланні кризи біженців.

Джерело

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста