Freeonlinetranslators News

«Динамо» U-19 розгромно програло одноліткам із «Аякса»

21 февраля
19:26 2017

КИЇВ. 21 лютого. УНН. Київське “Динамо” U-19 розгромно програло матч 1/8 фіналу юнацької Ліги чемпіонів, динамівська молодь поступилась одноліткам з амстердамського “Аякса” із рахунком 3:0 і тим самим припинила участь у турнірі, повідомляє кореспондент УНН.

Кияни досить активно розпочали матч – вже на третій хвилині Назарій Русин непогано пробивав з дальньої відстані, через дві хвилини по воротах пробив Денис Янаков, втім обидва м’ячі стали здобиччю воротаря голландців Ван Бладерена.

Втім, як виявилось, голландці добре знають приказку “Не забиваєш ти – забивають тобі” - на 11-й хвилині Андерсон Лопес віддав хороший пас Каю Сирхейсу, який без проблем переграв Володимира Маханкова. Одним голом Сирхейс вирішив не задовольнятись – через три хвилини він наніс прямий удар по воротам киян, проте цього разу дуель виграв Маханков, який намертво зафіксував м’яч.

Після забитого голу “Аякс” перебрав ініціативу до власних ніг, впевнено контролюючи м’яч по всьому периметру поля, киянам же залишалось лише відбиватись. Повернулись у гру кияни досить швидко – на 19-й хвилині Микола Шапаренко вивів на ударну позицію Русина, втім Назарій з метрів 16-ти не зміг переграти Ван Бладерена – з цього моменту гра почала вирівнюватись, кияни навіть вийшли вперед за кількістю ударів у площину воріт, втім рахунок на табло лишався незмінним.

В останню чверть тайму гра перемістилась у центр, команди розігрували м’яч не форсуючи подій.

Початок першого тайму ознаменувався агресивністю гри – багато дрібних фолів аж ніяк не додавали грі темпу. А от потім динамівський захист почав давати збої. На 57-й хвилині Клюйверт перевірив на міцність каркас воріт та нерви Маханькова, потім Де Віту не вистачило кількох метрів, аби головою переправити м’яч у ворота, Сирхейс добряче струсонув перекладину воріт Маханкова, четвертий удар став успішним для “Аякса” - на 62-й хвилині Клюйверт на фланзі накрутив одразу кількох захисників киян, після чого подав до воротарського майданчика, абсолютно вільному де Віту залишалось лише влучити у ворота, що він і зробив – 2:0.

З початку другого тайму атакувальні потуги “Динамо” фактично зійшли нанівець, кияни після другого пропущеного голу намагались атакувати активніше, втім відсутність завершального удару, велика кількість браку та злагоджений захист голландців змінити рахунок на табло не дозволяли.

На 87-й хвилині голландці зняли питання щодо чвертьфіналіста турніру – на 87-й хвилині Сирхейс оформив дубль, розстрілявши динамівські ворота та поховавши надії киян на участь у чвертьфіналі турніру – 3:0.

Фінальний свисток арбітра зафіксував розгром молодих динамівців – 3:0. У чвертьфіналі турніру гратиме “Аякс”.