Freeonlinetranslators News

«Баварія» зіграла внічию в поєдинку Бундесліги з «Вольфсбургом»

23 сентября
23:40 2017

КИЇВ. 24 вересня. УНН. Під час матчу 6-го туру німецької Бундесліги, з рахунком 2:0, "Баварія" зіграла внічию в протистоянні з "Вольфсбургом", передає УНН з посиланням на сайт мюнхенців.

Футболісти "Баварії" з перших хвилин захопили контроль над грою, впевнено окупувавши половину поля суперника. На 33-й хвилині Роберт Левандовскі увірвався в штрафну, де його за футболку прихопив Тіссеран. Суддя вказав на точку, Левандовскі впевнено реалізував пенальті - 1:0. Незадовго до свистка на перерву Роббен по центру прорвався до штрафного і, не знайшовши кращого продовження атаки, вирішив пробити. М'яч рикошетом від Рафінья влетів в сітку – 2:0.

Другий тайм почався відразу з двох найнебезпечніших моментів: спочатку Франк Рібері промчав по лівому флангу і виконав вивірений простріл у штрафну, де Роббену трохи забракло влучності. Пару хвилин опісля була відповідь "Вольфсбурга": Блащиковські виконав передачу на Орігі, який з гарної позиції під тиском Хуммельс пробив трохи вище воріт.

В цілому гра у другій половині зустрічі була дуже динамічною через значно підвищену активність гостей. На 56-й хвилині у футболістів "Вольфсбурга" з'явився додатковий привід додати: Максиміліан Арнольд прямим ударом зі штрафного відіграв один гол, а на 83 хвилині Діваді від штанги відправив м'яч у сітку -2:2.

Додамо, що в турнірній таблиці "Баварія" наздогнала "Борусію" Д (по 13), але у команди Ярмоленка матч у запасі.